Wybierz odpowiedni komplet dla siebie
Czujnik Power Link
Czujnik Power Link
1 699,00 zł
szt.
Revvll PRO – niekończąca się lina
Revvll PRO – niekończąca się lina
3 999,00 zł
szt.
BlazePod STANDARD
BlazePod STANDARD
1 599,00 zł
szt.
BlazePod TRAINER
BlazePod TRAINER
2 199,00 zł
szt.

BlazePod to innowacyjne urządzenie służące do polepszenia jakości i możliwości treningu o dodatkowe bodźce kognitywne. Wynalazek ten, dla sportowców jest małą, przenośną platformą pomiarową, która wykorzystuje wizualne wskazówki świateł (zapalające się platformy w 8 kolorach). Pozwala na zwiększenie możliwości i zakresu różnych rodzajów treningów a w rezultacie poprawienia szybkości i czasu reakcji za pośrednictwem wielu modułów szkoleniowych.

Czułe na dotyk platformy ,,Pod’’ obsługiwane za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej ,,BLAZEPOD’’, po wybraniu dowolnego trybu treningowego, platformy ,,Pod’’ zaświecą się na wybrany lub losowy kolor, jasnym światłem. Następnie urządzenia zarejestrują z dokładnością co do setnej sekundy każde dotknięcie przez użytkownika. Platformy zbierają dane o wydajności i przesyłają je do aplikacji przez Bluetooth.

Flash Reflex to pierwszy system dostarczający tego rodzaju treningi za pośrednictwem smartfon. Modułowa konstrukcja systemu pozwala na dużą różnorodność i, w zależności od wybranych ćwiczeń przez użytkownika, urządzenie łączy się z maksymalnie 20 ,,Podami’’ jednocześnie.

Zestaw składa się z ,,Podów’’, akcesoriów umożliwiających trenowanie na każdej płaszczyźnie (przyssawki, paski, uchwyty), oraz specjalnie stworzonej darmowej aplikacji, dostępnej na urządzenia z systemem Android i iOS, z ponad 100 różnymi ćwiczeniami.

Dołączona do każdego zestawu stacja ładująca umożliwia naładowanie do 6 stacji jednocześnie, pozwalając na 8 godzinne, ciągłe korzystanie. W opakowaniu dostarczone są również akcesoria wspomagające (przyssawki, liny, zaczepy), które dają możliwość umieszczenia ,,Podów’’ na dowolnej płaszczyźnie.

BlazePod to wysoka jakość nie tylko w odniesieniu do funkcjonalności w treningu ale także wygody użytkowania. Trwała, odporna na warunki atmosferyczne konstrukcja z ABS i poliwęglanu, zapewnia ochronę w najbardziej wymagających warunkach. Urządzenie to współgra z różnymi rodzajami ćwiczeń i motywuje użytkownika do tworzenia własnych pomysłów.

WEJDŹ W NOWY WYMIAR TRENINGU Z BLAZEPOD 
ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ NAD INNYMI

 

Adaptery Stożkowe Adaptery Stożkowe
Producent: Blazepod
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
BlazePod 2xSTANDARD BlazePod 2xSTANDARD
Producent: Blazepod
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
BlazePod 2xTRAINER BlazePod 2xTRAINER
Producent: Blazepod
Cena: 4 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blazepod Single Pod Blazepod Single Pod
Producent: Blazepod
Cena: 329,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl