ZŁAP SWÓJ BALANS 

Firma BoBo Balance została założona przez doświadczonych fizjoterapeutów, którzy szukali sposobu na zwiększanie motywacji i zaangażowania swoich pacjentów. Zainspirowani hasłem „zabawa jako metoda osiągania celów” – wprowadzili do tradycyjnych metod fizjoterapeutycznych produkty hi-tech, przekształcając tradycyjne narzędzia w bezprzewodowe, inteligentne i miarodajne urządzenia. 

 

Produkty BoBo sprawiają, że treningi są dużo bardziej angażujące i zabawne, motywując tym samym pacjentów do trzymania się programów treningowych. BoBo zapewnia trening dla osób na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku, rewolucjonizując dziedziny fitness, rozrywki i fizjoterapii. Szereg badań udowodnił, że urządzenia BoBo mają  ogromny wpływ na zachowanie poprawnej postawy kręgosłupa i leczenia jego wad, leczenie skutków pourazowych oraz przyczyniają się do łagodzenia zespołów nadpobudliwości psychoruchowej i autyzmu.

Trening z BoBo ma niezastąpiony wpływ na rozwój propriocepcji - zmysłu odpowiedzialnego za orientację ułożenia własnego ciała. Rozwój tego zmysłu jest niezwykle istotny dla dzieci w fazie rozwoju, osób po urazach, osób z zaburzeniami ruchowymi i dla sportowców chcących osiągać lepsze wyniki poprzez zwiększenie kontroli własnego ciała i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

 

BOBO-BALANCE

Bobo Home

Bobo Home
Bobo Home

Popraw swoją równowagę i skupienie!

Bobo Balance Home to inteligentna platforma, która umożliwia szeroki zakres treningów i poziomów ćwiczeń. Balansuj całym ciałem, aby sterować wirtualnymi grami i programami treningowymi, przekształcając równowagę i trening w motywującą grę!

Pomaga dzieciom z ADHD

ADHD jest związane z zaburzeniem motoryki i koncentracji. Ćwiczenia wykonywane na Bobo poprawią motorykę i skupienie twojego dziecka, jednocześnie poprawiając jego postawę i sprawność fizyczną. Z Bobo Twoje dziecko będzie się koncentrować, śmiać, reagować i uczyć, jednocześnie trenując swój mózg, aby zwiększyć czas reakcji i poprawić umiejętności przewidywania. Rozwój poprzez zabawę! Z Bobo nauka i ćwiczenia to czysta zabawa, którą pokocha każde dziecko. Aplikacja Bobo zawiera wirtualnego przewodnika, testy, oceny równowagi, spersonalizowane procedury treningowe i gry responsywne.

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 120,00 zł 1 179,00 zł
  • promocja
  • nowość

Bobo Motion

Bobo Motion
Bobo Motion

 

  • Szczegółowy pomiar zakresu ruchu
  • Ćwiczenia motywowane poprzez angażujące gry
  • Pełna konfiguracja ćwiczeń dla pacjentów w zależności od ich urazów i stanu
  • Możliwość ustawienia takich parametrów jak ROM, ilość powtórzenia, partie ciała
  • Śledzenie wyników pacjentów w czasie rzeczywistym i możliwość ich modyfikacji

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 1 407,00 zł 1 759,00 zł
szt.
  • promocja
  • nowość

Bobo Pro Lite

Bobo Pro Lite
Bobo Pro Lite

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 3 689,00 zł 4 099,00 zł
szt.
  • promocja
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl