ZŁAP SWÓJ BALANS 

Firma BoBo Balance została założona przez doświadczonych fizjoterapeutów, którzy szukali sposobu na zwiększanie motywacji i zaangażowania swoich pacjentów. Zainspirowani hasłem „zabawa jako metoda osiągania celów” – wprowadzili do tradycyjnych metod fizjoterapeutycznych produkty hi-tech, przekształcając tradycyjne narzędzia w bezprzewodowe, inteligentne i miarodajne urządzenia. 

 

Produkty BoBo sprawiają, że treningi są dużo bardziej angażujące i zabawne, motywując tym samym pacjentów do trzymania się programów treningowych. BoBo zapewnia trening dla osób na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku, rewolucjonizując dziedziny fitness, rozrywki i fizjoterapii. Szereg badań udowodnił, że urządzenia BoBo mają  ogromny wpływ na zachowanie poprawnej postawy kręgosłupa i leczenia jego wad, leczenie skutków pourazowych oraz przyczyniają się do łagodzenia zespołów nadpobudliwości psychoruchowej i autyzmu.

Trening z BoBo ma niezastąpiony wpływ na rozwój propriocepcji - zmysłu odpowiedzialnego za orientację ułożenia własnego ciała. Rozwój tego zmysłu jest niezwykle istotny dla dzieci w fazie rozwoju, osób po urazach, osób z zaburzeniami ruchowymi i dla sportowców chcących osiągać lepsze wyniki poprzez zwiększenie kontroli własnego ciała i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

 

 

Bobo-Balance

  • nowość
  • nowość
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl